תוצאות 1 עד 7 מ 7

נושא: היכן למקם מפ ב ק ראשי משולב פחת

היכן למקם מפ ב ק ראשי משולב פחת

בית כנסת גדול מבקש לעשות הגדלה ל3×160 שיטת ההגנה בפני חישמול אלקטרודה ,tt.
    החיבור באמצעות תא מניה בגדר.
    בביקת lt התקבלה תוצאה של 2 אום בהתאם לחוק ניתן להגן על המתקן עם פחת כהגנה בלעדית בפני חישמול.כשלא ניתן לשפר את נאותות הארקה.
    היכן כדאי למקם את הפחת .בתוך בית הכנסת או בחוץ על גב הגומחה

ויקטור שלום!
    היות ומדובר על גודל חיבור של 3x160A
    נדרש להתקין מפסק זרם עם פונקציה מובנית של הגנת פחת, כאשר הכוונון על פי החוק הוא פי 10 זרם ההפעלה,
    לכן בהתאם לתוצאה שקיבלת 2 אוהם הכוונון הנדרש בפונקציה במפסק הזרם יהיה 11.5A.
    את המפסק יש להתקין במעלה הזרם כלומר בפילר מחוץ למבנה כדי שכל המתקן יהיה מוגן כולל כבל ההזנה.
    אם המתקן מוזן מח"ח והם מאשרים את המבנה, אני ממליץ לך לפני השינוי לפנות לבודק האזורי ולהסביר לו את הבעיה ומה אתה מתכוון לעשות
    כדי שלא יהיה לך הפתעות בעת הביקורת.
    סופ"ש נעים.
    רועי

א. תשובה טובה.
    ב. הייתי בודק ומוודא שאכן אין אפשרות להוסיף אלקטרודה במיקום טוב גם לצד בית הכנסת וגם לצד הגומחה ואף לחבר אותן אולי יחדיו במוליך 35 חשוף באדמה.
    לאחר מכן תוכל אולי להשתמש במפסק ראשי אלקטרוני 160 אמפר במקום משולב פחת. (אלקטרוני בהתאם לתוצאה שתקבל, *1 או *1.5 אפילו...).

כיוול מפסק פחת כשהוא משמש כהגנה בלעדית.

רועי שלום

להבנתי אני אמור לכייל את הפחת ל1 או 0.9
    לפי מה שכתוב בחוק זרם הקצר צריך להיות גדול פי 10 מזרם ההפעלה של המפסק.
    Ik=230/10/Rlt..לפי חישוב זה קבלנו 11.5 .
    Rlt=2.
    האם אני צודק

ערב טוב ויקטור,
    אכן אחת מהאופציות היא שזרם ההפעלה של מפסק זרם הדלף יהי פי 10 מזרם קצר לאדמה הצפוי.
    אם יצא לך 2 אוהם במתח 230, מדובר על זרם קצר של 115 אמפר. נחלק ב10 ונקבל 11.5 אמפר הפעלה של זרם דלף.
    מאחר ואין לך אפשרות זו במפסק המשולב שלך, תכוונן לקרוב ביותר- מלמטה… אני מניח שיהיה זה 10 אמפר.

מדוע כתבת 1 או 0.9? אני לא חושב שערכים אלו נמצאים במפסק משולב פחת, יכול להיות שמדובר במפסק משולב פונקציה G?

ערב טוב ירדן!
    זרם הקצר שמתקבל מהחישוב שעשינו הינו 11.5A ולכן זרם ההפעלה צריך להיות קטן פי 10 מזרם הקצר שאמור להתפח.

חילקת ב10 כבר בחישוב "זרם הקצר" - ik שלך.

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •