תוצאות 1 עד 4 מ 4

נושא: ייעוץ בבחירת עבודה

ייעוץ בבחירת עבודה

אני בקרוב אמור לסיים תואר בהנדסת חשמל, ולהירשם בפנקס המהנדסים ולקבל רישיון חשמלאי ראשי, אבל: כידוע לכם מי שלמד הנדסת חשמל לא באמת יודע לעבוד בחשמל, הרי כל מה שלימדו זה דברים תאורטיים שאינם קשורים למציאות, לא לומדים על שיטות הגנה לא על הארקות ...

השאלה שלי אם אני מעוניין להתקדם בתחום זה ולהגיע באיזשהו שלב לרמת של חשמלאי מהנדס ולאחר מכן לחשמלאי בודק מסוג 3 (בפועל לא רק על הנייר), מאיזה עבודה אני צריך להתחיל?
    למשל הציעו לי עבודה במפעל לוחות בהרכבה וחיווט האם זה מקום טוב להתחיל ממנו? או שצריך בכלל להתחיל מתכנון? כל הנושא הזה מבלבל אותי אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לעשות קצת סדר בנושא זה.

תודה מראש לכל העוזרים,

שלום!
    קודם כל,בשעה טובה.
    ולעניין, לדעתי זה הכל תלוי בך, כל עבודה בכל תחום שתבחר,תנסה להתמקצע כמה שיותר.
    ואם יש באפשרותך לקחת קורסים נוספים להעשרה זה יעזור לך מאוד.
    שיהיה בהצלחה.
    רועי

תודה על ההתייחסות, התחלתי לעבוד במפעל לוחות, אני לא יודע אם זה מכוון אותי בצורה נכונה, יש שם הרבה עובדים, נראה לי בין כל העובדים יש רק אחד עם רישיון חשמלאי, וכל השאר עובדים כמו רובוטים. בינתיים אני מנסה להבין לבד איך זה עובד השאיפה שלי לעבור לתחום התכנון כמה שיותר מוקדם.
    בזמני הפנוי אני מנסה ללמוד את חוק החשמל, נראה איך זה יתפתח.. אחרי שאני אסיים את לימודי התואר, אני אתפנה לקורסים חיצוניים.

מרגיש קצת מבולבל.. מקווה שעם הזמן זה יעבור

שבת שלום,
    אני גם נמצא במצב שלך, לדעתי אתה צריך לדעת לשאוב את מה שאתה יכול מכול מקום שתעבור/תעבוד בו. הכי חשוב זה באמת להתמקצע כדאי שתדעת כמה שיותר.
    הטיפ הכי חשוב שאני יכול לתת לך זה לא להיתקע במקום אחד, יש עבודה למי שרוצה לעבוד ולמי שמפגין ידע!
    בהצלחה,
    ש.אלקין

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •